Uudis

Briti kuningapere liikmed William ja Kate tegid endale YouTube’i kanali ja avaldasid esimese video

Kate Middleton ja prints William oma uue YouTube'i kanali esimeses videos.Foto: kuvatõmmis

Cambridge’i hertsog ja hertsoginna Prints William ja Kate Middleton avasid YouTube’i kanali, kuhu on juba postitatud ka esimene video.

Williami ja Kate’i esimene videoklipp näitab paari vabas õhkkonnas. William naljatleb, et peab nüüd hoolikalt läbi mõtlema, mida ütleb, sest neid ju filmitakse. Sellele järgneb montaaž Williamist ja Kate’ist erinevaid ametialaseid kohustusi täitmas.

Loo avaldamise hetkel on 25-sekundilise video postitamisest möödas 16 tundi, kuid selle aja jooksul on klippi näinud juba üle miljoni inimese. Williami ja Kate’i uhiuus kanal on loetud tundidega kogunud üle 200 000 tellija.

Hertsog ja hertsoginna kavatsevad oma YouTube’i kanalit kasutada, et inimesi oma elu ja tegemistega lähemalt kursis hoida. Williamist ja Kate’ist saavad Ühendkuningriigi järgmised valitsejad ning YouTube aitab neid vahetumalt rahvale tutvustada ja lähemale tuua.

Kate ja William ei ole ainsad YouTube’i kanaliga Briti kuningakoja liikmed. Alates 2007. aastast on oma kanal ka kuninganna Elizabeth II.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.