Uudis

Christopher Nolan vahetab Warner Brosi teise filmistuudio vastu välja

Christopher Nolan kasutamas IMAX kaamerat Tallinna linnahallis.Foto: Warner Bros.

Filmirežissöör Christopher Nolan töötab uue linateose kallal, mis erinevalt kõikidest tema teistest filmidest ei valmigi koostöös Warner Bros. filmistuudioga. Esmakordselt lööb Nolan käed hoopis Universal Picturesiga.

Juba eelmisel nädalal kirjutati, et Nolan on tegemas teise maailmasõja aegset filmi ning kaalub Warner Brosi asemel mõne teise filmistuudioga koostööd teha.

Nolan saatis stsenaariumi mitmetele stuudiotele ja otsustas nüüd Universal Picturesi kasuks. Deadline’i andmetel ei jõudnud Warner Bros. isegi Nolani kolme peamise valiku sekka, vaid Universali kõrval kaalus Nolan ka stuudioid Sony ja MGM.

Olgugi et Nolanil polnud Warner Brosiga ametlikku lepingut sõlmitud, ilmusid kõik ta varasemad filmid, nagu näiteks “Inception”, “Dunkirk” ja “Tenet”, Warner Brosi filmistuudio alt. Filmistuudio otsus paisata kõik uued filmid üheaegselt nii kinodesse kui ka voogedastusse ei olnud aga Nolanile meeltmööda ja nii otsustas ta uue partneri poole pöörduda.

Nolani uus film jutustab tuumafüüsiku J. Robert Oppenheimeri rollist aatomipommi valmimisel. Võtetega alustatakse 2022. aasta alguses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.