Uudis

CIA alustas uue taskuhäälinguga, mis laseb kiigata agentuuri argipäeva

CIA alustas taskuhäälingugaFoto: Scanpix/AFP/Saul Loeb

Taskuhäälingute vaimustusega on nüüd kaasa läinud ka USA Luure Keskagentuur (CIA) ning äsja jõudis kuulajateni podcast’i “The Langley Files” esimene osa.

Suuri paljastusi ei maksa taskuhäälingust aga ilmselt oodata, sest tegemist on pigem PR-võttega, millega üritatakse agentuuri mainet parandada ja näidata, et töö CIA-s ei ole nii glamuurne, kui popkultuuris näidatud, kirjutab Variety.

“Taskuhäälingu eesmärk on harida ja publikuga suhelda. Räägime agentuuri põhimissioonist, suutlikkusest ja kiirusest ning lisaks jagame ka mitmeid põnevaid lugusid,” kirjutati taskuhäälingu tutvustuses.

Esimeses osas on saatekülaliseks CIA juht Bill Burns. Muu hulgas räägib Burns saates sellest, kuidas filmidest on paljudele jäänud ekslik mulje, et CIA-s töötavad kangelaslikud inimesed, kes sõidavad kiirete ja uhkete autodega, teevad pomme kahjutuks ning üleüldse lahendavad üksinda kõiki probleeme. Tegelikkus on aga midagi teistsugust.

CIA sõnul jääb kestab iga taskuhäälingu osa 15–30 minutit ning igas osas saab sõna mõni põnev saatekülaline. Taskuhäälingut saab kuulata kõigil suurematel platvormidel nagu Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Amazon Music and Player.fm.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.