Uudis

Disclosure’i Tallinna kontsert jääb ära

Disclosure pidi Tallinnas esinema 22. märstil 2022

22. märtsil pidi Tallinnas Saku Suurhallis briti tanstumuusika duo Disclosure. Bänd otsustas aga suurte koroonanumbrite tõttu kogu Euroopa turnee ära jätta.

Euroopa riikides toimuvate kontsertide korraldajad andsid fännidele teada, et Disclosure’i Euroopa kontserdid jäävad ära. Praeguse seisuga tuuri edasi lükata, vaid piletid ostetakse tagasi.

“Jätkuvate koroonapiirangute ja haigestunute arvu suurenemise tõttu oleme langetanud raske otsuse, et Tallinna kontsert jääb ära,” vahendab Piletilevi Disclosure’i infot.

Fännides on tuuri tühistamine aga palju segadust tekitanud, sest bänd on oma sotsiaalmeedias ärajätmise maha vaikinud ning promob hoopis uut lugu ja USA tuuri.

“Aga mis saab Euroopa tuurist? Selle kohta infot ei jaga ja müüte lihtsalt USA tuuri pileteid? Suht nõme,” kommenteeris üks pettunud fänn bändi Instagrami postitatud USA kontsertide promo.

“Mis juhtus Euroopa tuuriga?” küsib ka teine.

Kõik juba müüdud piletid ostetakse tagasi ning selle jaoks tuleb hiljemalt 30. aprilliks tagasiostavaldus täita. Tagastamise info leiab Piletilevist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.