Uudis

“Doom: Annihilationi” treiler jätab filmist ikka päris kohutava mulje

Film peaks ilmuma aasta lõpus. Foto: kuvatõmmis

Eile kirjutasime, et ehk võib tulistamismängude seeria “Doom” ainetel loodav film isegi hästi välja kukkuda. Päras filmi esimese treileri nägemist saab aga selgeks, et kõrged lootused olid ennatlikud.

Tundub, et tegu on täiesti tavapäralise ulmemäruliga, millel on “Doomiga” vähe pistmist. Näib, et igas “Doomi” mängus peategelase rollis olevat legendaarset deemonitapjat ei ole kuskil näha. Lisaks ei näita treiler mängudes leiduvaid tuntud vaenlasi, vaid nende asemel kooserdavad ringi geneerilised zombilaadsed monstrumid.

Treiler jätab igava ja äratehtud mulje. Peale pealkirja ei näi filmi ning “Doomi” mängude ja mütoloogia vahel olevat suuremaid seoseid. Siiski, aasta lõpus tuleb välja uus “Doomi” videomäng, seega nüüd on kõige õigem aeg tuntud nime peal liugu lasta ja kena kopikas teenida.

Film “Doom: Annihilation” peaks ilmuma aasta lõpus ja räägib kosmosesõduritest, kes lähevad häiresignaali peale kaugele Marsi kuule, kus nad peavad hakkama võitlema deemonlike elukate hordidega.

Linateose režissöör on “Death Race’i” teise ja kolmanda osa lavastanud Tony Giglio. Peaosas astub üles Amy Manson, kes mängib tegelast nimega Joan Dark. Päriselt ka.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.