Uudis

Eesti e-spordiuudised: “Puppey” võitis kindlalt, “ropzil” nii hästi ei läinud

Robin "ropz Kooli meeskond pidi vastu võtma ootamatu kaotuse. Foto: DreamHack

Eile olid võistlustules kaks Eesti tuntumat e-sportlast, Team Secreti kapten Clement “Puppey” Ivanov ja Mousesportsi ridades mängiv Robin “ropz” Kool. Kui “Puppey” meeskond suutis vastase probleemideta alistada, siis “ropz” pidi vastu võtma kaotuse.

“Dota 2” suurturniiril DreamLeague Season 11 võistlev Team Secret pistis eile rinda meeskonnaga J. Storm. Turniiri suurfavoriit Secret näitas selget ülekaalu juba esimeses matšis ja võitis selle probleemideta.

J. Storm ei suutnud Secretile vastu saada ka teises matšis, mis kestis alla 30 minuti ja lõppes “Puppey” meeskonna võiduga. Team Secret võttis J. Stormi vastu kindla võidu skooriga 2-0.

Robin “ropz” Kooli “CS:GO” tiim Mousesports turniiri ECS Season 7 matšis Vitality vastu nii edukalt hakkama ei saanud. Esimese matši võitis Vitality seisuga 16-5 kuid teises mängus suutis Mousesports ennast koguda ja võita skooriga 16-4. Siiski, kolmas matš kulges jälle Vitality taktikepi all: võidutseti seisuga 16-3 ja kogu mäng läks 2-1 Vitality’le.

Team Secreti teekond DreamLeague Season 11 karika suunas veel jätkub. Homme õhtul kell 20:30 toimub kohtumine Keen Gamingu ja Fnaticu vahel ning selle mängu võitjast saab Secreti järgmine vastane.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.