Uudis

Eesti kinokett toob välja piiramatu mahuga kuupileti ja see on üllatavalt odav

Foto: Apollo

Alates tänasest hakkab Apollo kino Eestis esimesena Apollo Kinopassi nime all pakkuma kuutasupõhised kinopakette, mis võimaldavad kinosõpradel vaadata vastavalt paketile ühes kuus piiramatu arvu erinevaid filme.

“Apollo Kinopassi näol on tegemist revolutsiooniga Eesti kinomaastikul, pakkudes kinosõpradele ainulaadset võimalust külastada Apollo kinosid fikseeritud kuutasu alusel nii palju kui filme ja jaksu jätkub,” tutvustab Apollo Kino Baltikumi tegevjuht Kadri Ärm, kelle sõnul on antud projektiga töötatud üle aasta.

Apollo Kinopass pakub kolme erinevat paketti, mis võimaldavad külastada Apollo kinosid üle Eesti kasvõi iga päev. Pakettide hinnad algavad 9,99 eurost kuus. Täiendava tootena tuuakse turule näiteks sünnipäevadeks või jõuludeks mõeldud kinketoode Apollo Kinkepass, millega saab külastada Apollo kinosid kaks kuud endale sobival ajal.

Apollo Kinopass on isiklik ja mõeldud ainult personaalseks kasutuseks. Kinopassi paketid võimaldavad igale filmile ühe pileti paketile vastavas ajatsoonis. 

“Igal Apollo Kinopassi paketil on täiendavad hüved nagu näiteks soodustused staaritoolidele või VIP üritused esilinastustele. Usume, et iga kinosõber leiab meie pakettide hulgast just selle õige, mis sobitub tema kinokülastuste harjumuste ning eelistustega,” kirjeldab Ärm.

Apollo Kinopassi paketid on saadaval ainult Apollo Klubi liikmetele. Rohkem infot uue kinopassi kohta leiad siit.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.