Uudis

Eesti Netflixi edetabelis pakub “Squid Game’ile” konkurentsi uus film “The Guilty”

"Squid Game" on mitmetes riikides Netflixi vaadatuima sisu edetabelis esimesel kohalFoto: Netflix

Juba teist nädalat järjest püsib Eesti Netflixi vaadatuimate filmide ja sarjade edetabeli esikohal Lõuna-Korea sari “Squid Game”. Teisele kohale on aga kerkinud uus film “The Guilty”.

Esikohta hoidev “Squid Game” on üheksaosaline seriaal, mis jutustab loo rahaaraskustes inimestest, kes saavad võimaluse lapsepõlvest tuttavaid mänge mängides suure hunniku raha võita. Pealtnäha lihtsad mängud osutuvad aga väga süngeks ning võitmise nimel peavad mängijad oma eluga riskima.

“Squid Game” on menukas ka mujal maailmas ning Netflix teatas eelmisel nädalal, et sarjast võib isegi peagi saada Netflixi vaadatuim sari. Põnevussarja on kiitnud nii televaatajad kui ka kriitikud, tuues välja, et “Squid Game” suduab vaaatajad endaga kaasa haarata ja pidevalt üllatada.

“Squid Game’ile” pakub konkurentsi aga teise koha saavutanud uus film “The Guilty”, mis jõudis Netflixi eelmise nädala lõpus. Filmi peategelane on kiirabi kõnekeskuse operaator Joe Baylor, keda kehastab Jake Gyllenhaal. Kogu filmi sündmustik hargneb lahti ühe hommiku jooksul, mil Baylor võtab vastu tõsises ohus oleva hädalise kõne.

Kolmandal kohal on aga mitu nädalat edetabeli eesotsas olnud kiidetud briti noortesari “Sex Education”. Seriaali tegevus toimub Moordale’i gümnaasiumis, mille õpilastel, õpetajatel ja õpilaste vanematel tekib sageli seksuaaleluga seotud küsimusi. Hiljuti jõudis Netflixi sarja kolmas hooaeg, mis toob endaga uusi tegelasi ja uusi teemasid.

Eesti Netflixi TOP10:

  1. “Squid Game”
  2. “The Guilty”
  3. “Sex Education”
  4. “Britney vs Spears”
  5. “Maid”
  6. “Seinfeld”
  7. “Midnight Mass”
  8. “The Chestnut Man”
  9. “Lucifer”
  10. “My Little Pony”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.