Uudis

Eesti Netflixi vaadatuima sisu edetabeli etteotsa kerkisid kiidetud sarjad

"Manifesti" esimene hooaeg ilmus 2018. aastalFoto: IMDb

Eesti Netflixi viimase aja vaadatuima sisu edetabeli etteotsa on tõusnud kaks sarja, mis juba ka kiidusõnu on pälvinud.

Esikoha on haaranud põnevust tekitav “Manifest”, mille kolmas hooaeg hiljuti Netflixi jõudis. Sari jutustab loo inimestest, kes viibisid lennukil, mis müstilistel põhjustel maandus aasta pärast õhku tõusmist. Elu on aasta jooksul aga edasi liikunud ning reisijad peavad sellega kohanduma.

Kriitikud pole Rotten Tomatoes lehel veel uut hooaega hinnanud, tavavaatajate keskmine hinne on aga 70%. See pole küll just väga kõrge, aga ega see madal ka ei ole.

Teisel kohal on aga sari “Cobra Kai”, mille neljas hooaeg vana-aastaõhtul Netflixi jõudis. Komöödiasarja näol on tegemist filmide “The Karate Kid” järjega, mis käsitleb Johnny ja Danieli endiselt kestvat rivaalitsemist.

Sarja hinnatakse “Manifestist” paremaks. Rotten Tomatoes lehel on 27 kriitikut andnud sarjale hindeks 100%, 400 tavavaatajatelt saadud skoor on aga 92%.

Kolmandal kohal on praegu Hollywoodi staaridest kubisev film “Don’t Look Up”, mille peaosas on Leonardo DiCaprio, kes – nagu Jennifer Lawrence’ki – kehastab filmis kliimateadlast. DiCaprio ja Lawrence’i tegelaskujud avastavad, et Maa suunas on liikumas hävitav komeet ning nad üritavad inimesi selle eest hoiatada. Mount Everesti suurune komeet ei paista kellelegi korda minevat.

Lisaks teevad filmis kaasa näiteks Meryl Streep, Jonah Hill, Cate Blanchett, Rob Morgan, Ron Perlman, Tyler Perry, Kid Cudi, Timothée Chalamet ja Ariana Grande.

Tavavaatajad on Rotten Tomatoes lehel andnud filmile hindeks 77%, kriitikud aga 56%.

Eesti Netflixi TOP10:

  1. “Manifest”
  2. “Don’t Look Up”
  3. “Cobra Kai”
  4. “The Witcher”
  5. “Emily in Paris”
  6. “Stay Close”
  7. “The Silent Sea”
  8. “Queer Eye”
  9. “Squid Game”
  10. “Kitz”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.