Uudis

Eestlaste uus lemmik Netflixis on kriitikute poolt kiidetud noortesari

Eestlaste seas on Netflixis praegu kõige popim "Sex Education"Foto: outnow.ch/Netflix

Mitmed eelmisel nädalal Netflixi Eesti TOP10-s olnud sarjad ja filmid on sel nädalal troonilt tõugatud ning edetabelisse on murdnud mitmed uued tegijad.

Esikohal on praegu briti noortesari “Sex Education”, millel ilmus äsja kolmas hooaeg. Seriaal räägib Moordale’i gümnaasiumi õpilastest, nende vanematest ja koolitöötajatest, kel tekib sageli seksuaaleluga seotud küsimusi ja muresid. Sarja uus hooaeg toob lisaks uutele teemadele endaga ka mitmeid uusi tegelasi.

Kriitikud ja sarja vaatajad on uue hooaja väga hästi vastu võtnud ja selle kohta mitmeid kiidusõnu jaganud. Rotten Tomatoes lehel on 25 kriitikut andnud sarjale skooriks 100%, 154 televaataja keskmine skoor on aga 92%. Mitmed toovad arvustustes välja, et “Sex Education” käsitleb huvitavaid teemasid ning teeb seda autentselt ja südamlikult.

Vaadatavuselt teisel kohal on uus dokumentaalfilm “Schumacher”, mis räägib legendaarsest vormelisõitjast Michael Schumacherist.

Ligi kahe tunni pikkune film toob vaatajateni seninägemata arhiivikaadrid ja eksklusiivsed intervjuud seitsmekordse maailmameistri lähedastega. Teiste seas annavad intervjuu Schumacheri isa, abikaasa ja ta kaks last.

Kolmandal kohal on aga juba teist nädalat edetabelis olev USA telesari “Lucifer”. “Luciferi” peategelane on Saatan, kes on põrgu valitsemisest loobunud ja maa peale elama asunud. 10. septembril jõudis Netflixi sarja kuues ja ühtlasi ka viimane hooaeg, mis koosneb kümnest osast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.