Uudis

EKSKLUSIIV: ETV vana-aasta šõu: Välba viskab nalja, Reikop mugib kõhu täis

Marko Reikop on alates 24. augustist 2009 "Ringvaate" saatejuht ja näib, et Reikop eelistab õhtust ajavööndit.Foto: PM/Scanpix Baltics

ERRi elamussaadete toimetuse juhi Karmel Killandi sõnul saab tänavune aastavahetusprogramm olema Eesti lõppeva sünnipäeva-aasta tõttu ETV jaoks läbi aegade üks suurimaid produktsioone. Traditsiooniliselt paikneb programmi keskus Vabaduse väljakul Tallinnas, kuid lülitusi plaanitakse teha ka mitmetesse teistesse linnadesse.

“Tegelikult juba päeval kell 15 toimub üks suurem ühisaktsioon”, räägib Killandi Diktorile. “Lõpu leiab “Eesti tantsib” projekt ja kõik tantsust huvitunud üle Eesti tantsivad kolme minuti vältel”.

Lisaks vabariigi juubelipidustuste lõpetamisele tuuakse vaatajateni veel mitmeid saateid. Vaatame üle, mida aastavahetusel ETV-st näha saab.

Ringvaate eri: Reikop sööb

Vana-aasta õhtul saavad televaatajad näha “Ringvaate” erisaadet, milles Marko Reikop räägib erinevatest kuulsustest, kellega ta on koos einestanud. Lisaks sellele vaadeldakse lähemalt ka eestlaste söömisharjumusi.

Jan Uuspõllu stand-up show “Oma jope” parimad palad

Jan Uuspõllu püstijalakomöödia etendus “Oma jope” toob vaatajate ette Uuspõllu tuntuimad ja armastatumad tegelaskujud. Šõus astuvad üles muuseas rullnokk Pets, Zorro ja Sakari Mäkelä. ETV vahendusel jõuavad aastavahetusel teleekraanile “Oma jope” parimad palad.

Aastavahetusel on võimalus taaskülastada Jan Uuspõllu tuntumaid tegelasi.Foto: EESTI MEEDIA/SCANPIX BALTICS

Hea tuju maaletooja

Emakordselt külastab telekaamera Anne Veskit tema Rapla kodus. Anne, kellel täitub tänavu 40 aastat laval, külastab koos Karmel Killandiga lauljatari jaoks olulisi kohti nii Tallinnas kui ka Raplas ja koos käiakse uudistamas ka lauljatari kõige esimest töökohta. Saame teada, millises rütmis kulgeb Anne Veski igapäevaelu ja millised mõjud on teda muusikuna kujundanud.

Elu parim nali

Anu Välba ja René Vilbre lahkavad süvitsi eestlaste huumorisoont ning uurivad, milline nali on eestlaste jaoks humoorikas ja miks. Oma lemmiknalju räägivad Anne Veesaar, Mait Malmsten, Valter Soosalu, Olav Osolin, Andrus Kivirähk ja mitmed teised. Saadet juhib Gaute Kivistik.

“Õnne 13” eriepisood

Aastavahetusel jõuab ETV eetrisse seriaali “Õnne 13” eriepisood, mis keskendub Almale. Helgi Sallo ja Luule Komissarovi tegelased saabuvad Mornast Tallinnasse ja satuvad Rahvusooperis Estonia uutesse ja huvitavatesse seiklustesse.

Ärapanija

Nagu juba traditsiooniks saanud, jõuab aastavahetusel eetrisse “Ärapanija” eriepisood.

“Ärapanija” jõuab eetrisse ka tuleval aastavahetusel.Foto: PM/SCANPIX BALTICS

“Oleme sel aastal palju pingutanud”, ütleb Killandi Diktorile. “Üritame olla Tallinnast väljas ja jõuda igale poole, vahele näitame ka saateid, mida armastatakse ja oodatakse.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.