Uudis

Elisa kliendil on võimalik osa PÖFFi filmidest vaadata kodus diivanil olles

Elisa PÖFFi erikanalis leiab ka häid filmisoovitusi ja linateoste lühitutvustused.

Koostöös PÖFF-iga toob Elisa killukese filmifestivalist klientidele koju kätte. Ilmavalgust nägi PÖFFi telekanal ja videolaenutusest leiab suure valiku festivali läbiaegade populaarsetest filmidest.

Kes näevad?

Möödunud nädala reedest on terve festivali vältel Elisa kaabelvõrgu ja Klassik Üle õhu klientidele kättesaadav PÖFFi telekanal, mille vahendusel on võimalik saada osa A-kategooria filmifestivali melust, nautida väärtfilme ning hankida juhtnööre festivaliprogrammis orienteerumiseks.

„Meile kõigile meeldivad uued ja põnevad elamused ning PÖFF on väga heaks koostööpartneriks, kellega uusi elamusi meie tele- ja kinosõbrale koju kätte tuua. Lisaks PÖFFi erikanalile on meil Elamuse videolaenutuse klientidele pakkuda suur valik eelmiste PÖFFide filmidest,“ sõnas Elisa TV-valdkonna juht Silver Soomre.

Mida on võimalik näha?

Teist aastat tegutsev kanal näitab programmis igapäevaselt filmisoovitusi, võistlusfilmide tutvustusi filmitegijatega, PÖFFi filmide treilereid ja lisaks PÖFFi lühifilme.

Elisa Elamuse kaabelklientidel on lisaks võimalus vaadata videolaenutusest möödunud PÖFFi filmide paremikku. Kataloogis kümneid kõrgelt hinnatud filme nagu näiteks “Elujanu“, “Seenelkäik“, “Trumbo“, “Poisipõli“ jpt. Täpsema nimekirja kataloogist leiab Elisa kodulehelt.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.