Elisa toob täna turule uue voogedastusteenuse Huub

Foto: Elisa

Täna jõuab Elisa Elamuse klientideni uus voogedastusteenus Huub, mille vahendusel on võimalik vaadata nii Elisa originaalsisu kui ka kodu- ja välismaiseid filme ning teleseriaale.

Elisa TV-teenuste valdkonna juhi Silver Soomre sõnul on Huub ühest küljest armastatud Eesti sarjade varamu, kust leiab muuseas nii “Kättemaksukontori”, “ENSV”, “Padjaklubi”, “Tujurikkuja” ja mitmeid teisi tuntud seriaale. Teisalt on Huubi vahendusel võimalik vaadata ka ilmakuulsaid Hollywoodi kassahitte.

Huubi eristab konkurentidest Elisa originaalsisu olemasolu. Näiteks saab voogedastusteenuse vahendusel vaadata Elisa toodetud seriaale “Ivalo” ja “Kuulid”. Lisaks sellele on olemas ka sisu ettevaatamise võimalus, mis tähendab, et enne seda, kui seriaal jõuab televisiooni saab Huubi vahendusel juba varem vaadata kas tervet sarja või selle esimesi episoode.

Näiteks juba täna on Huubist võimalik vaadata Marii Karelli uue teleseriaali “Laser” esimesi lugusid, “Kättemaksukontori” tuliuue hooaja esimesi osasid ning paljut muud, mida televaataja veel näinud ei ole.

Alates tänasest on Huubis nähtaval ka Elisa Eesti esimene originaalsari, koostöös ERR-ga valminud dokumentaalfiktsioon “Üle noatera”. Sarja esimese hooaja kõik kuus osa on Huubi klientidele kasvõi järjest vaadatavad juba täna.

Uus Elisa Elamuse tarkvararauuendus jõuab alates tänasest klientideni järk-järgult ning sisaldab uut visuaali ja rohkem soovitusi. Elisa Huub on tänasest kättesaadav kõigile Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.