Uudis

Esimene foto: vaata, milline näeb välja PlayStation 5 arenduskomplekt päriselt

Augusti lõpus lekkinud pildid PlayStation 5 arenduskomplektist osutusid tõeseks.Foto: T3

Tweaktown avaldas esimese foto PlayStation 5 arenduskomplektist, mida mängustuudiod kasutavad Sony järgmisele konsooli tundma õppimiseks ja sellele esimeste mängude arendamiseks.

Uus foto kinnitab, et augustis lekkinud Sony poolt esitatud Brasiilia patendiameti dokumentidel oli tõepõhi all. Piltidel kujutatud kummalise ilmega masin tõepoolest eksisteerib ja mängusuudiotele laiali saadetud.

Selline näeb välja PlayStation 5 arenduskomplekt.Foto: Tweaktown

Sarnaselt lekkinud patendidokumentidega on fotol selgelt näha konsooli V-kujuline disain. Õhutusavad, USB pordid ja erinevad nupud on samuti samadel kohtadel kui patendiametile esitatud dokumentide visanditel.

Lekkinud foto näol on tegu ka üsna uue pildiga. Pildiaili uurides avastati, et see on tehtud 10. oktoobril 3:49 hommikul. Foto saatjat ei avaldata, kuid tõenäoliselt tehti see mängustuudios varahommikul, mil kontor oli inimestest tühi.

Sony ei ole veel avalikustanud, millise välimusega PlayStation 5 müügile jõuab. Augusti lõpus spekuleeris mängustuudios Codemasters töötav Matthew Scott, et ei saa välistada võimalust, et lõplik PlayStation 5 näeb välja sarnane lekkinud arenduskomplektiga.

Tweaktown on lekkinud foto kohta kokku pannud informatiivse video, mis selle pulkadeks lahti.

PlayStation 5 jõuab müügile järgmise aasta lõpus. Hiljuti avaldas Sony enda järgmise konsooli kohta hulgaliselt olulisi detaile.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.