Uudis

Estonia Klaverivabriku juhil pole õrna aimugi, kuidas klaver “Modern Familysse” jõudis: “See on meile tore üllatus”

Estonia klaver "Modern Family" osasKuvatõmmis

Tänases “Vikerhommikus” räägiti Estonia Klaverivabriku juhi Indrek Lauliga ka sellest, kuidas Estonia klaver tegi pisikese, kuid olulise kõrvalrolli komöödiasarjas “Modern Family”.

Indrek Laul selgitas, et Estonia Klaverivabrikule endalegi tuli üllatusena, et klaver saates on: “Kui vahel nähakse suurt vaeva, et oma toodet kuhugi saatesse panna, siis siin ei olnud meil küll midagi tegemist. See oli kellegi hea käsi, kellegi hea tahe. Meie saame siin küll väga tänulikud olla.”

Klaver astus üles populaarse komöödiasarja üheksanda hooaja viieteistkümnendas osas. Tegelane Cam ostab endale kalli klaveri, et peokülaliste ees eputada — ta on alati klaverit tahtnud, aga varem pole tal selleks piisavalt raha olnud.

“Jah tõesti, Ühendriikidesse on läinud tuhandeid Estonia klavereid ja millist elu nad seal edasi elavad, see sageli üllatab ka meid. Teinekord on mulle helistatud: Eminem annab intervjuud ja taustal on Estonia klaver, Madonnal oli pulm, kasutati Estonia pilli, siin on Oscarite üleandmine ja seal oli Estonia välja pandud. Siin-seal saame selliseid üllatavaid teateid,” lisas Laul.

Klaver, mille “Modern Family” tegelane Cam soetab, paistab olevat Estonia Grand piano “Model 274”, mis on Estonia Klaverivabriku kõige uhkem mudel ja on tegelikult mõeldud kontserdisaalides mängimiseks.

“Modern Familyt” saab vaadata Netflixist.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.