Uudis

Fännid ei ole rahul Rockstar Games’i teadaandega Grand Theft Auto V stagneerunud uuendustest

Grand Theft Auto V treileri reitingud ja kommentaarid annavad aimu fännide pahameelestFoto: Youtube

Eelmisel neljapäeval avalikustati uuendatud Grand Theft Auto V treiler, mis tuleb järgmise aasta alguses uue generatsiooni konsoolidele. Treileris lubab Rockstar Games täiustatud graafikat ja mänguelamust ning muuhulgas kiiremat tegelaste vahetust. Reaalsuses on aga raske aru saada, et viimase kuue aasta jooksul üldse midagi muutunud oleks.

Treileri reitinguid vaadates jääb mulje, et fännid ei ole teadaandega eriti rahul. Videol on 21 000 meeldimist ja 72 000 mittemeeldimist. “Tere tulemast tagasi Los Santosesse? Ei aitäh, olen siin 2013. aastast kinni olnud,” kirjutas üks videole kommentaariks.

Portaalis WindowsCentral kirjutas toimetaja Matt Brown, et fännid on rahutud asjaoluga, et Rockstar Games’i emaettevõte Take-Two Interactive on viimasel ajal eemaldanud entusiastide loodud modifikatsioone mängule, millega saavad teised mängijad lisada tasuta vanale mängule uut sisu.

Browni sõnul häiribki mängijaid enim see, et mängutegijad eemaldavad entusiastide enda loodud sisu ning annavad asemele 8 aastat vana mängu, mida on marginaalselt uuendatud.

Kui vaadata mängu treilerit, on raske aru saada, et tegu oleks kuidagi uue või uuendatud mänguga. Videost jääb mulje, nagu mängitaks arvuti versiooni GTA V’st, mis tuli välja kuus aastat tagasi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.