Uudis

Fotod: selline võib hakata välja nägema PlayStation 5 mängupult

Mängud on toredad, aga kus on konsool?Foto: GamesRadar

PlayStation 5 arenduskomplekti kohta korrektset infot lekitanud tehnoloogiasait LetsGoDigital on patendidokumentide põhjal kokku pannud pildid, mis näitavad, milline võib hakata välja nägema PlayStation 5 pult.

Fotodel nähtav pult on üsna sarnane PlayStation 4 puldiga. Peamise uuendusena on praegu saadaval oleva puldi keskosas asuv puutetundlik nupp asendatud ekraaniga, mis näitab mängijale kui mitu inimest antud hetkel pulti kasutab.

PlayStation 5 pult on eelkäijatega üsna sarnane.Foto: LetsGoDigital

See on seotud teise suurema uuendusega – väidetavalt saab mängijatel olema võimalik pilve kaudu enda PlayStation 5 pulti teistega jagada. Spekuleeritakse, et üks mängija saab anda teisele osalise kontrolli enda puldi üle, et koos mängida, või saab olema võimalik üle interneti anda enda pult täielikult kellegi teise käsutusse.

Väidetavalt saab ühte pulti kasutavatel mängijatel olema võimalik muuta ka nuppude sätteid. Näiteks kui üks mängija jagab enda pulti teisele, siis see inimene võib mängu sätetest muuta puldi seadeid, ilma et see esimese mängija sätteid mõjutaks.

Väidetavalt saavad ühte pulti korraga kasutada mitu mängijat.Foto: LetsGoDigital/Sony

Sony ei ole veel avalikustanud, milline hakkab nägema välja PlayStation 5 ja sellega kaasa tulev mängupult. Küll aga teame juba, et Sony järgmise puldiga tulevad kaasa eriti tundlikud haptilised päästikud.

Hiljuti lekkis info, mis võis avaldada PlayStation 5 ilmumiskuupäeva ja hinna. Sony on ka kinnitanud, et nende järgmise konsooli eluiga on umbes 6 aastat ning PlayStation 5 Pro on juba arenduses.

Sony ei ole PlayStation 5 disaini kohta veel midagi öelnud.Foto: LetsGoDigital
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.