Uudis

Galerii: lõppesid režissöör Triin Ruumeti mängufilmi „Tume paradiis“ võtted

Filmis teeb teiste seas kaasa ka Üllar SaaremäeFoto: pressimaterjal

Ööl vastu 6. oktoobrit lõppesid režissöör Triin Ruumeti teise täispika mängufilmi „Tume paradiis“ võtted. Film esilinastub 2022. aasta sügisel.

Viimasel võttepäeval filmiti autoga Tartust põgenemist. Kihutamisstseen, milles peaosaline Karmen maanteel ja metsa vahel kihutab, võeti üles ööpimeduses Kabina karjääri ääres.

Režissöör Triin Ruumet ütles pressiteates, et filmimise periood oli pingeline kuni viimase duublini: „Filmi stsenaarium on mõnevõrra karm ja nõudis nii näitlejatelt kui ka kogu meeskonnalt väga suurt pingutust, mistõttu vajame nüüd ilmselt kõik veidi taastumise ja rollist väljatulemise aega. Must huumor ja see teatav süngus, mis seda filmi vürtsitab, kandus mõnevõrra kindlasti ka meeskonnale üle.“

Produtsent Elina Litvinova sõnul oli võtteperiood küll intensiivne, kuid möödus ilma suuremate sekeldusteta.

„Selja taga on 32 väga töist võttepäeva. Meil läks hästi, sest ei olnud vaja teha muudatusi võttegraafikus ühegi ootamatu intsidendi ega koroonaviiruse tõttu. Nüüd hakkab järeltöötluse meeskond filmimaterjali kallal tööle, et 2022. aasta sügisel tuua ekraanidele üks omapärane lugu,“ lisas Litvinova. 

„Tume paradiis“ on pikantne trillerlike elementidega tänapäevane lugu 27-aastasest Karmenist (Rea Lest), kelle senise elu turvastruktuurid lagunevad pärast isa surma, mil järsult halvenevad suhted ka poolvenna Viktoriga (Jörgen Liik) ja ta seisab silmitsi universumi tumeduse ja tühjusega. Musta huumoriga vürtsitatud film avab ukse igavaste üliõpilaste hämarasse hedonistlikku maailma, mida varjutavad mineviku saladused, toksilised armusuhted ning underground‘lik maailm.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.