Uudis

Go3 originaalsari “Kartmatu” nomineeriti Hollywood Music in Media auhinnale

"Kartmatu" uus hooaeg ilmub järgmisel aastalFoto: Go3

Läti helilooja Rihards Zalupe loodud muusika Go3 originaalsarjale “Kartmatu” nomineeriti Hollywood Music in Media Awards (HMMA) auhinnale kategoorias “Parim võõrkeelse telesarja tunnusmuusika”.

Hollywood Music in Media Awards on esimene organisatsioon, mis tunnustab auhinnaga originaalmuusikat (laule ja filmimuusikat) kõigis visuaalmeedia vormides, sealhulgas film, tele, videomängud, treilerid, kommertsreklaamid, dokumentaalfilmid ja eriprogrammid – kokku rohkem kui 30 kategoorias. Kaheteistkümnes iga-aastane HMMA tseremoonia toimub 17. novembril.

“Kartmatuga” samas kategoorias on nomineeritud ka maailmakuulus “Squid Game”, mis on tõusnud Netflixi ajaloo vaadatuimaks sarjaks. Teistes kategooriates on nomineeritud sellised kassahitid nagu “Düün”, “007: Surm peab ootama”, “Must Lesk” jpt.

Sarja muusika autor Rihards Zalupe ütles pressiteates, et nominatsioon kõlab uskumatuna.

“Käin regulaarselt HMMA kodulehte vaatamas, et selles uuesti veenduda. Suur rõõm on esindada Lätit ja näha enda nime mu iidolite ja selliste superstaaride kõrval nagu Hans Zimmer, Hary Gregson-Williams, Beyonce, Jay-Z, Billie Eilish ja teised. Lisaks veel olla samas kategoorias “Squid Game’iga” – see on suur asi!” sõnas ta.

Telesari “Kartmatu” põhineb samanimelisel raamatul, mis räägib Läti kõige kurikuulsamast narkoparunist Rolands Privertsist. Sari räägib tema elust alates noorukieast ja lõpetades tänapäevaga, andes hea ülevaate, miks ja kuidas elas peategelane oma elu väljaspool tavalist ühiskonda ja selle norme. Sarja lavastaja on lätlane Andrejs Ēķis.

Originaalsari on nähtav teleteenuses Go3. “Kartmatu” uus hooaeg jõuab vaatajateni 2022. aasta kevadel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.