Uudis

HBO Max laieneb Euroopasse, Eesti elanikud peavad veel aga kannatust varuma

HBO Max laieneb EuroopasseFoto: HBO

Voogedastusplatvorm HBO Max laieneb peagi Euroopasse. Selle aasta oktoobris jõuab voogedastusplatvorm kuude riiki, järgmisel aastal lisandub valikusse veel 14 territooriumi. Eesti nende 20 riigi hulka aga ei kuulu.

Alates 26. oktoobrist saavad HBO Maxi kasutada Soome, Rootsi, Taani, Norra, Hispaania ja Andorra elanikud, kirjutab Variety.

2022. aastal laieneb platvorm ka sellistesse riikidesse nagu Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi, Ungari, Moldova, Montenegro, Põhja-Makedoonia, Poola, Portugal, Rumeenia, Serbia, Slovakkia ja Sloveenia.

Eesti kõrval jäävad valikust esialgu välja ka näiteks suured riigid Ühendkuningriik, Itaalia, Prantsusmaa ja Saksamaa.

Voogedastusplatvormil saab vaadata mitmeid tuntud filme ja sarju nagu näiteks “Harry Potter”, “Troonide mäng” ja “Suure paugu teooria”. Samuti saab seal näha HBO Maxi originaaltoodangut. Erinevalt ameeriklastest ei ole aga Euroopa HBO Maxi kasutajatel võimalik vaadata järgmise aasta suurimaid filme nende ilmumiskuupäevadel.

Selle aasta lõpuks on HBO Max saadaval 60 riigis. USA kasutajateni jõudis voogedastusplatvorm 2020. aasta mais, kuu hiljem laienes HBO Max ka Ladina-Ameerikasse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.