Uudis

HBO Max töötab väidetavalt “Harry Potteri” eelloo kallal, mille peategelaseks on Snape

Professor Snape oli Sigatüükas õpetajaFoto: outnow.ch/Warner Bros. Pictures

HBO Max töötab kuuldavasti uue sarja kallal. Voogedastusplatvorm peaks vaatajateni tooma “Harry Potterist” tuntud professor Severus Snape’i loo raamatutele eelnenud ajast.

Snape’i kehastas filmides Alan Rickmann ning tegemist on ühe “Harry Potteri” kõige huvitavama ja keerukama tegelasega, kelle motiivid ja mõtted said lugejatele ja filmivaatajatele selgeks alles viimases osas. Seega oleks kindlasti huvitav jälgida noore Snape’i kujunemislugu ja mõista, mida ta on pidanud läbi elama.

Küll aga ei ole veel teada, mis vanuses Snape uues sarjas oleks – võimalik, et keskendutaks tema teismelise eale, mil ta juba Sigatüükas õppis või hoopis varastele täiskasvanuaastatele, kui Snape surmasööjatega liitus.

HBO Max ei ole veel uudist ametlikult kinnitanud, kuid We Got This Covered sõnul pärineb info usaldusväärselt allikalt, kes varemgi saidile varakult tõelevastavat infot on jaganud.

Voogedastusplatvorm laieneb järgmise aasta lõpuks 20 Euroopa riiki, ent Eesti nende hulka ei kuulu. Küll aga on HBO Max öelnud, et hiljem lisandub uusi riike veelgi ning ehk osutub siis ka Eesti valituks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.