Uudis

Hetke kuumim tantsulugu? Remiks sarja “White Lotus” tunnusmeloodiast

Kõik tantsivad "White Lotuse" järgi.Foto: tootja

HBO populaarse sarja intromuusikat on mängitud nii reivil, Austraalia muusikafestivalil kui ka Sundance’i filmifestivalil.

Satiirilise sarja “White Lotus”, mis räägib Sitsiilia luksushotelli külalistest ja sealsetest töötajatest, teise hooaja ooperlik (või kudrutavaid tuvisid meenutav) tunnusmeloodia sai hetkega popiks, lennates esmalt TikTokis, kus seda mängiti kas või muna praadimise taustaks, jõudes seejärel aga ööklubidesse, kirjutab The New York Times.

Kui sarja teine hooaeg möödunud aasta oktoobri lõpus startis, hakkasid ringlema ka kõikvõimalikud remiksid. Aga lisaks sellele juhatati läinud detsembris tunnusmeloodiaga sisse ka mitu The Killersi staadionikontserti.

Aastavahetusel mängis DJ Tiësto seda lugu ühes Miami ööklubis, möödunud nädalal kostus see Sundance’i filmifestivalil, kui Diplo plaadimängija taha jõudis.

Ja need on vaid paar nime, kes on tunnusmeloodiat remiksinud või mänginud.

Austraalia muusikafestivalil aga rahvas hullus, kui kuulis tuttavat huilgamist, üritades seda massiliselt jäljendada.

Kui üldiselt on Netflixi-ajastule omane see, et tunnusmeloodia jäetakse vahele, siis millegipärast pole “White Lotuse” vaatajad suutnud seda teha.

Seda, miks see viisijupike on nii kaasahaarav, et jääb kummitama, on uurinud isegi Briti ajakiri GQ. Nimelt pakkuvat Leedsi ülikooli muusikaprofessori sõnul minoorselt mažoorsele üleminek kuulajale korraks lootus ja helgust. Aga siis kisub taas nukraks.

Kui sul jäi looke kummitama, kuula ka näiteks neid remikse:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.