Uudis

Steami jõudis müügile järgmine suur Eesti arvutimäng

Ehita endale täpselt selline kosmoselaev, nagu tahad.

Uuendatud 09.02.2019: Mängu tavahinnaks on 11,59 eurot, mis on praegu 20% võrra alla hinnatud ehk maksta tuleb 9,27 eurot. Allahindlus kehtib kuni 15. veebruarini.

Originaal: Homme ehk 8. veebruari õhtul kell 8 tuleb Steami müügile uus ambistioonikas Eesti arvutimäng “Voidship: The Long Journey”.

2D pealtvaates mäng meenutab natukene “FTL: Faster Than Lighti”, aga on sellest siiski erinev. “Voidshipis” pead sa majandama kosmoselaeva keset rännakut, mis kestab sajandeid.

Hallata tuleb nii inimesi kui ka ressursse, luua suhteid, tekitada vaenlasi ja leida liitlasi. Võitlus toimub aga erinevalt “FTL-ist” reaalajas, kus saad reaalselt kosmoselaeva ise otseselt või kaudselt juhtida. Siin on valik sinu teha.

Kuna kosmosereis kestab sajandeid, siis inimesed sünnivad ja surevad ningneil on unikaalsed oskused. Lisaks pead paika panema põhimõtted ja väärtused, mille järgi nad laevas elavad.

Mängu arendab Cydonian Games ja selle hind selgub siis, kui see homme välja tuleb.

Kosmosemängud on Eestis üldse populaarsed. Sügisel tuli Steami Early Accessi välja ka teine Eesti mäng “Shortest Trip to Earth”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.