Uudis

Ideaalne jõulukink vaenlasele: Monopoli mäng, mis kestab terve igaviku

Kõige julmem piinariist, mis eales loodud.Foto: Hasbro

Jõulud koputavad uksele ja aeg on hakata kinkide peale mõtlema. Sõprade ja pere kingisoove teame kõik une pealt, aga mida susata kuuse alla sellele eriti nõmedale inimesele?

Üheks valikuks võiks olla näiteks lauamäng “Monopoly LONGEST Game Ever”, mis venitab juba niigi igavesti kestva Monopoli veel kümme korda pikemaks. Ühe õhtuga ennast sellest mängust läbi ei näri ning tülid ja peast välja kistud juuksed on vaat et garanteeritud.

Juba selle laua vaatamine tekitab peavalu.Foto: Hasbro

Kui tavalises Monopolis on kinnisvararuute 40, siis selles sadistidele mõeldud eriversioonis on neid kokku 66. Mäng ei lõppe enne, kui üks inimene omab absoluutselt kõiki kinnisvarasid ning tavapärase kahe täringu kõrval tuleb selle versiooniga kaasa üks, et liikumine ikka eriti kaua aega võtaks.

Selle Monopoli kellelegi jõuludeks kinkimine on omaette statement, mis teatab valjult maailmale, mida sa kingi saajast tegelikult arvad. Enne “LONGEST Game Everi” kasuks otsustamist mõtle kindlasti kolm korda järele ja konsulteeri apteekriga, sest selle kingiga saab vähemalt üks sild lõplikult põletatud ja tagasiteed enam ei ole.

Monopoly LONGEST Game Ever” on hetkel saadaval ainult Amazonis hinnaga 19,99 dollarit. 

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.