Uudis

Idiootsus või investeering: internetis müüakse kallilt Kanye Westi hingeõhku, mille hind saab ajas ainult tõusta

Õnneks on kott läbipaistev, et Kanye hingeõhk oleks ikka selgelt näha.Foto: kuvatõmmis

Raha aktsiatesse või kinnisvarasse paigutamine ei ole ainus viis, kuidas endale tulevikus mugav pensionipõli kindlustada. Praegu saad näiteks osta kotitäie ilmakuulsa USA räppari Kanye Westi hingeõhku. Tegu on varaga, mille hind saab ajas ainult tõusta.

22. juulil esitles West Atlantas oma peagi ilmuvat uut albumit “DONDA”. Üritus toimus suurel staadionil täismajale ning publiku seas oli ka üks ettenägelik investeerimishuviline, kes nägi kuldset võimalust. Väikesesse kilekotti püüti pahmakas Kanye hingeõhku, mis pandi kiiremas korras eBaysse müügile.

Hetkel maksab kotike 2125 dollarit ehk umbes 1800 eurot, kuid enampkkumine on veel avatud üsna mitu päeva. Õnneks on kott läbipaistev, et kallis kaup oleks ikka selgelt näha. Kui maksad kuulsa räppari hingeõhu eest, siis põrsast kotis osta oleks lihtsalt piinlik.

Võib ju tunduda, et Kanye Westi hingeõhu eest maksmine on lauslollus, kuid tegelikult on siin peidus korralik varandus. Tegu on ainulaadse tootega ürituselt, mis enam mitte kunagi ei kordu. Juba ainuüksi see fakt kergitab kotikese hinna aja jooksul kordades kõrgemale.

Arvesta ka sellega, et Kane Westi hingeõhk on piiratud ressurss, mille “tootmine” ühel päeval lõpeb. Varu kannatust ja oota mõnikümmend aastat seni, kuni Kanye loojakarja läheb. Nüüd on sinu valduses kotike ülimalt rariteetset toodet, mida keegi kuskilt enam juurde ei saa. Sel hetkel ei räägi me enam tuhandetest, vaid miljonitest eurodest. Ehk isegi kümnetest miljonitest.

Muidugi võid endalt küsida, kes küll ometi oleks see inimene, kes ostaks poole sajandi pärast eriti kallilt kotikese Kanye Westi hingeõhku. Ära muretse, ostja leidub: juba praegu on kotikesele tehtud neli pakkumist ning hetkel ei ole hind isegi jõudnud veel kerkima hakata.

Ühesõnaga, käitu targalt: osta odavalt ja müü kallilt! Oma panuse saad teha siin.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.