Uudis

Ilmus jõulufilmi “Üksinda kodus” uusversiooni ametlik treiler

"Üksinda kodus" esimene film ilmus 1990. aastalFoto: outnow.ch/Twentieth Century Fox Home Entertainment, Inc

Voogedastusplatvormil Disney+ saab peagi näha armastatud jõulufilmi “Üksinda kodus” (“Home Alone”) uusversiooni “Home Sweet Home Alone”. Äsja avaldati ka filmi ametlik treiler.

Sisu osas jälgitakse originaalfilmiga sarnast joont. Uus peategelane on kümneaastane Max Mercer, keda kehastab Archie Jates ja kelle pere jõulupuhkusele sõites kogemata koju unustab. Peagi hakkavad Maxi kodu vastu huvi tundma vargad Jeff ja Pam ning Max peab välja mõtlema, kuidas oma kodu sissetungijate eest kaitsta, kirjutab Screenrant.

Filmis teeb väikse rolli ka Devin Ratray, kes mängis originaalfilmis peategelese Kevini venda Buzz McCallisteri. Buzzist on uusversioonis saanud politseinik.

Samuti on teada, et filmis astub üles Kevinit kehastanud Macaulay Culkin, keda, tõsi küll, treileris näha ei ole.

Uusversiooni režissöör on Dan Mazer ning originaalfilmi režissöör Christopher Columbus projektiga seotud ei ole. Columbus on varasemalt öelnud, et ta ei ole uusversioonide fänn ning usub, et “Üksinda kodus” populaarsusega filme ei ole mõtet uuesti teha.

Film linastub voogedastusplatvormil Disney+ 12. novembril. Disney+ pidi selle aasta teises pooles laienema Kesk- ja Ida-Euroopasse (sh ka ilmselt Eestisse), ent augustis avaldatud info kohaselt lükati platvormi nendesse piirkondadesse laienemine hoopis 2022. aasta suvesse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.