Uudis

Järgmise aasta Oscari-tseremooniat juhib tuntud komöödiastaar

Kuldmehikesi hakatakse jagama järgmise aasta 24. veebruaril. Foto: Oscars.org

Järgmise aasta veebruaris jagatakse 91. korda Oscareid, filmimaailma kõige mainekamaid auhindu. 24. veebruaril Los Angeleses toimuvat auhinnagaalat asub sel korral juhtima koomik Kevin Hart, vahendab Screenrant.

Hart on tuntud nii oma püstijalakomöödia kui ka mitmete filmirollide poolest. Tema tuntumate linateoste hulka kuuluvad näiteks “Ride Along” (2014), “Central Intelligence” (2016) ja “Jumanji: Welcome to the Jungle” (2018).

Koomik Kevin Hart juhib järgmist Oscari-gaalat. Foto: Kevin Harti Facebooki konto kuvatõmmis

Rahva seas populaarse Harti valimine õhtujuhiks annab aimu ponnistustest Oscari-tseremoonia aina langevaid reitinguid uuesti tõusuteele suunata. Möödunud kahel aastal on gaalat juhtinud USA jutusaatejuht Jimmy Kimmel, kuid eelmise aasta tseremoonia ülekannet vaatas 26,5 miljonit inimest, mis tähendas Oscarite jaoks rekordilist madalseisu. Loodetakse, et Hart suudab tseremoonia uuesti populaarseks teha.

Rahvale üritatakse meelepärased olla ka muude meetmetega. Korraldajad on teada andnud, et kõigi 24 kategooria auhindamist televisioonis üle ei kanta ning augustis kuulutati välja, et 91. Oscarite jagamisel lisandub esimest korda ka kõige populaarsema filmi kategooria. Kuna see idee sai laialdase kriitika osaliseks, siis nüüd on sellest loobutud.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.