Uudis

Jimmy Fallon viskas oma jutusaates Kersti Kaljulaidi üle nalja

Jimmy Fallon rääkis saates ka Kersti KaljulaidistFoto: kaader saatest

USA saatejuht Jimmy Fallon viskas oma saates nalja sel nädalal toimuva ÜRO peaassamblee üle. Nalja sihtmärgiks osutusid ka mitmed riigijuhid, kelle seas oli ka Kersti Kaljulaid.

Saate esimeses pooles rääkis Fallon ÜRO peaassambleest üldisemalt. Näiteks arutles ta selle üle, kas pandeemia tingimustes on üldse mõistlik suurt kogunemist teha. “Sel aastal on teemaks koroona. Pandeemia ohjeldamiseks ongi parim viis laiahaardelist üritust korraldada,” sõnas Fallon.

Hiljem tuli juttu riigipeade icebreaker’itest ehk jäämurdjatest, mille abil vestluskaaslaste vahel olevat jääd sulatada.

Eesti presidendi tutvustamiseks kasutas Fallon pilti, kus Kaljulaid on üsna tõsise näoga. Tema jäämurdjaks on Falloni meelest: “You appear weak. I bore of this.” — “Sa tundud nõrk. See tüütab mind.”

Nalja visati ka Ühendkuningriigi peaministri Boris Johnsoni üle, kelle jäämurdjaks ütles Fallon olevat lause: “Which fork do YOU use to comb your hair?” — “Millist kahvlit sina oma juuste kammimiseks kasutad?”

Soome presidendi Sauli Niinistö jäämurdjaks on aga: “Sorry, you might not regocnize me without my Joker make-up.” — “Vabandust, sa ei pruugi mind ilma Jokkeri meigita ära tunda.”

Kaljulaidist on videos juttu alates 5.33:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.