Uudis

Kanal 2-s stardib uus Eesti krimisari „Kümnest kümme“

"Kümnest kümme" on Kanal 2 eetris neljapäeva õhtutiFoto: Raul Mee

Täna kell 20.00 jõuab üle mitme aasta Kanal 2 vaatajate ette uus kodumaine krimisari „Kümnest kümme“, mis toob tuntud näitlejate kõrval ekraanile ka värsket verd. 

Produtsent Toomas Kirsi ja stsenarist Eleonora Bergi käe all valmiv «Kümnest kümme» ei ole teletandemile esimene ühine krimisari, 14 hooaega eetris olnud „Kelgukoerad“ on kordustena ekraanil siiani. Uus sari erineb aga oma eelkäijast nii peategelaste kui ka sarja ülesehituse poolest.

Krimisari „Kümnest kümme“ on lugu kahest noorest politseiuurijast ja nende lähimatest kolleegidest. Uurija Paul Hunt (Stefan Hein) saabub Kanadast ja asub tööle uurija Saara Tammiku (Grete Konksi) paarilisena. Jõukas väliseestlaste perekonnas kasvanud Paul ja traagilise lapsepõlvesaatusega Saara lahendavad keerulisi juhtumeid, mis liidavad neid kolleegidena, kuid eraelus valitsevad mõlemat segadus ja saladused. Kindlakäeline ülemus Maida (Kristina Vähi), kogenud kolleeg Kalev (Meelis Põdersoo) ja asendamatu ekspert Evelin (Maarja Tammemägi) aitavad Saaral ja Paulil olla edukad oma töös, kuid isiklikus elus tuleb mõlemal omal käel hakkama saada. Paraku pole see lihtne, kui kokku on saanud naiivsed unistused ja lahendamata saladused.

Krimisarja iga osa lõpeb lahendatud juhtumile vastava paragrahviga kehtivast kriminaalseadustikust, andes konteksti loole ja lahendusele ning sidudes nähtu reaalse eluga. Vaatajale jääb iga osa järel võimalus hinnata, kas kuritegu ja selle eest seadusega ette nähtud karistus on omavahel kooskõlas või mitte.

Kodumaine krimisari „Kümnest kümme“ stardib Kanal 2-s täna kell 20.00, kohe pärast uudistemagasini „Reporter“.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.