Uudis

Kas järgmine Twitchi superstaar on 77-aastane USA presidendikandidaat?

Poliitika trügib Twitchi.Foto: Twitch/Politico

Tundub, et Ühendriikide presidendiks kandideeriv Bernie Sanders teab, kuidas noorte hääli püüda, sest äsja pani pea 80-aastane poliitik püsti enda Twitchi kanali.

Pole siiski põhjust arvata, et Sanders hakkab miljonite silmapaaride all “PUBGis” kanaeined jahtima. Sandersi kommunikatsioonieksperdi Josh Miller-Lewise sõnul plaanitakse Twitchi vahendusel striimida presidendikampaania käekäiku ja Sandersit tegelemas argiste poliitprobleemidega.

Miller-Lewise sõnul on plaanis korraldada mitmeid otseülekandeid mitte ainult Twitchis, vaid ka muudes keskkondades. “Me kavatseme teha otselülitusi Twitchi, YouTube’i ja Facebooki kaudu ja jõuda nii publikuni, kelleni poliitiline sisu veel suuresti ei jõua,” selgitas Miller-Lewis.

Kui YouTube’is ja eiriti Facebookis poliitika puuduse üle muret tundma ei pea, siis Twitchis on see tõepoolest üsna uus nähtus. Sanders on liberaalsete vaadetega Demokraatliku Partei presidendikandidaat, kes on noorte seas populaarne. Twitch võib seega olla tema sõnumi levimiseks ideaalne platvorm.

Bernie Sanders teatas 19. veebruaril, et plaanib osaleda 2020. aasta USA presidendivalimistel. Ta üritas saada Demokraatliku Partei kandidaadiks ka eelmistel, 2016. aasta valimistel, kuid pidi alla vanduma Hillary Clintonile.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.