Uudis

Kõlakas: juba varsti ilmub 400 dollarit maksev 4K toega uus Nintendo Switch

Kas Nintendo toob turule võimsama Switchi, et Sony ja Microsofti uute konsoolidega sammu pidada?Foto: Nintendo

Taiwani väljaanne DigiTimes kirjutab, et selle aasta keskel jõuab müügile Nintendo Switchi võimsam versioon, mis suudab muuseas näidata ka 4K pilti, vahendab Polygon.

DigiTimes väidab, et uue Switchiga tuleb kaasa võimsam protsessor ja magneesiumist korpus ning seda hakatakse tootma 2020. aasta esimese kvartali lõpus.

See info kattub Wall Street Journali tehnoloogiaajakirjaniku Takashi Mochizuki eelmise aasta augustis avaldatud infoga, et Nintendo plaanib 2020. aastal turule tuua uue Switchi konsooli.

Mochizuki ennustas eelmisel aastal ka seda, et Nintendo toob turule võimsama akuga Switchi ja vaid pihukonsoolina kasutatava mängumasina. Nii ka läks – eelmise aasta augustis ilmus võimsama akuga Switchi versioon ja septembris Nintendo Switch Lite.

Seda, et käesoleval aastal ilmub uus Switch peavad loogiliseks ka teised asjatundjad. Dr. Serkan Toto mängutööstuse konsultatsioonifirmast Kantan Games väidab, et Nintendo toob 2020. aastal kahtlemata turule “Switch Pro”, et mitte jääda aasta lõpus ilmuvate Sony PlayStation 5 ja Microsofti Xbox Series X-i varju.

Toto spekuleerib, et uus Switch hakkab maksma 399 dollarit, suudab näidata 4K kvaliteediga pilti, kasutab praegusest Switchist suuremaid mängukassette ja sisaldab võimsamat riistvara.

Kuid on ka skeptikuid. Osad analüütikud arvavad, et on ebatõenäoline, et Nintendo laseb pärast Switch Lite’i ja võimsama akuga konsooli turule toomist välja täiesti uue mängumasina.

Nintendo ei ole võimsama Switchi kohta käivaid kuulujutte kommenteerinud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.