Uudis

Konkursi võitnud Curly Strings suundub peagi USA-sse oma muusikat tutvustama

Curly StringsFoto: Maris Savik

Ansambel Curly Strings teatas sotsiaalmeedias, et nad pälvisid rahvusvahelise bändi esinemisstipendiumi, mis võimaldab neil esineda suurel muusikafestivalil ja suunduda USA tuurile.

“Meil on väga suur rõõm teatada, et läbi tiheda konkurentsisõela on Rahvusvaheline Bluegrass Muusika Ühing (IBMA) valinud meid tänavu esimest korda välja antava Band Performance Grant’i (rahvusvahelise bändi esinemisstipendiumi) saajaks,” kirjutatakse bändi Facebooki lehel.

Tänu stipendiumile lendab Curly String septembri lõpus North Carolinasse Raleigh linna, et esineda IBMA World of Bluegrass muusikafestivalil.

Uuel aastal järgneb esinemisele USA tuur, mille kõrghetkedeks on maailmatasemel prestiižsed Grey Fox, ROMP ja Frankfort festivalid ning legendaarsed Nashville’i kontserdipaigad The Station Inn ja Grand Ole Opry.

“Oleme tänulikud, et saame USA publikule pakkuda eestikeelset akustilist muusikat, näidata läbi oma laulude ja musitseerimise kogu emotsionaalset spektrit ning lasta inimestel kogeda, et kuigi laulame võõrkeeles, on muusika midagi, mis ületab need piirid ja toob kõiki üksteisele lähemale,” lisati postituses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.