Uudis

Lauluväljakul hakatakse korraldama avalikke üritusi, mida saab külastada autoga

Tallnna lauluväljaku autokino alustab 15. mail.Foto: Tallinna lauluväljaku Facebooki konto kuvatõmmis

Eestis on alates 15. maist lubatud korraldada autokino seansse ja autokontserte. Tallinna Lauluväljaku juhi Urmo Saareoja sõnul hakkavad ettevalmistused Lauluväljakul nende korraldamiseks pihta juba homme.

“Ürituste korraldamisega tegelevate ettevõtete jaoks on ülimalt oluline saada turg mingilgi moel taas liikuma. Seetõttu on tegemist märgilise ja väga rõõmustava otsusega. Tänulikud on ka kõik need, kes meelelahutust ja häid üritusi tahavad nautida,” ütles Saareoja.

“Mõistagi ei saa piiratud tingimustes ürituste korraldamine olla kena kasumi teenimine, kuid loob võimaluse, et inimesed saavad taas tööl käia.”

Lauluväljaku juht rõhutas, et auto üritusele idee on välja töötatud koos turvaettevõttega Meeskond ning Lauluväljak on parim paik selle korraldamiseks.

“Kui Lauluväljakul on võimalik teenindada oluliste tõrgeteta 75 000 inimest, siis sada korda väiksem publiku arv annab võimaluse ka rakendada tõhusaid meetmeid kontaktivabaks elamuseks.”

Tallinna Lauluväljakul alustatakse koostööpartneritega juba homsest esmaste ettevalmistustega autoga külastatavate ürituste korraldamiseks.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.