Uudis

Lego toob müüki oma seni suurima komplekti – 9090 klotsist koosneva Titanicu

Titanicu komplekt on seni Lego suurim toodeFoto: Lego

Lego on hakkama saanud uue kolossaalse komplektiga – juba õigepea on legofännidel võimalik ehitada 9090 klotsist koosnev Titanicu laev.

Ametlikult tuleb Titanicu legokomplekt müüki 1. novembril, ent suuremad legosõbrad saavad juba praegu komplekti eeltellida. Hind ei ole aga sugugi odav – suure komplekti soetamiseks tuleb välja käia 629,99 eurot.

Samas on ka, mille eest raha küsida. Tõetruult detailsete vaadetega ja üsna suure laeva mõõtmed on 44x16x135 cm ning 9090 klotsi kokku sobitamine võtab tõenäoliselt päris palju aega. Kes aga ehitusega hakkama saab, võib Titanicu kodus väljapaistvale kohale panna ning lisada selle juurde ka komplektis oleva aluse ja nimeplaadi.

Mudeli kokkupanemise käigus saavad legofännid ehitada mitmeid ruume, mis “Titanicu” filmist paljudele tuttavad on. Näiteks saab juhendi järgi kokku panna suure trepi, katlaruumi, suitsuruumi, kaptenisilla, promenaaditeki ja basseini.

Lisaks saavad komplekti omanikud aimu ka sellest, kuidas laev töötab. Nimelt saab Titanicu propellereid pöörata, et vaadata, kuidas pöörlevad seesmised kolbmootorid, ankrut tõsta ja reguleerida mastidevahelist pingutusliini.

Titanicu komplekti saab eeltellida Lego lehelt.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.