Uudis

Lõuna-Koreast tulnud lekituse põhjal on oodata kolme remasterdatud Grand Theft Autot

Lekituse põhjal võib arvata, et oodata on kolme remasterdatud Grand Theft AutotFoto: CBR

Mitmed uudisteportaalid kirjutavad, et Lõuna-Korea vanusepiiranguid määrav amet avalikustas oma veebilehel, et mängu Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition vanusepiirang on 18 eluaastat. Natuke hiljem võeti rida aga maha ning keegi pole puhku kommenteerinud.

Portaali Mysmartprice arvates kinnitab see vahejuhtum näiliselt kuulujutte, et Rockstar Games töötab remasterdatud Grand Theft Auto mängu kallal. Lekituse põhjal tundub neid mänge lausa kolm olema, teise generatsiooni Playstationi aegsed GTA lll, Vice City ja San Andreas.

Kuigi osad mängijad loodavad suuresti moderniseeritud mängudele, näib kasutaja Nibel Twitteri postituse kommentaariumist siiski, et tõenäoliselt tähendab teadaane, et mängud optimeeritakse töötama uue generatsiooni konsoolidel. Samas tõenäoliselt proovib Rockstar säilitada maksimaalselt GTA mängudele omast karakterit.

Millal on mänge oodata?

Selle aasta märtsis kirjutas Rockstar oma uudisterubriigis, et kui GTA lll saab 20 aastat vanaks on oodata nende poolt huvitavaid üllatusi. Kuigi keegi täpselt ei tea, millele Rockstar selle lausega viitas, spekuleeris Mysmartprice, et tõenäoliselt võib just siis oodata teadaannet tulevatest remasterdatud mängudest. GTA lll tuli välja 22. oktoobril 2001. aastal, seega on Rockstarilt oodata vähemalt mingit teadaannet kuu lõpus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.