Uudis

Mailis Reps annab “Pealtnägijale” intervjuu

Mailis Reps annab "Pealtnägijale" intervjuuFoto: Scanpix/Postimees/Madis Veltman

Sel kolmapäeval saab ETV saates “Pealtnägija” näha ja kuulda intervjuud endise ministri Mailis Repsiga. Poliitikult küsitakse ka küsimusi, mis rahvast pikalt põletanud on.

“Eesti tagaotsitum poliitik, mitmekordne haridusminister ja Keskerakonna juhtfiguur Mailis Reps annab aru. Ministeeriumi kohvimasina haihtumine, rahva raha eest prassimine, reisimine ja teised valusad küsimused,” tutvustatakse “Pealtnägija” Instagramis saatekülalist, kes üle pika aja taas avalikkuse ette astub.

Mailis Reps annab aru

Kohvimasin, mis purustas karjääri ehk Mailis Repsi kõrge lend ja uskumatu langus. Mitmekordne haridusminister, Keskerakonna juhtfiguur ja mitmete valitsuste arhitekt Mailis Reps vastab pikalt oodatud intervjuus teravatele küsimustele, mida pole saanud esitada ka lähimad võitlustkaaslased. Juba sel kolmapäeval kell 20.05 tuleb peitu pugenud poliitikuga juttu nii haihtunud kohvimasinast, rahva raha eest prassimisest kui ka isiklikest teemadest.

Posted by ETV Pealtnägija on Monday, September 20, 2021

Eelmisel sügisel selgus, et toonane haridus- ja teadusminister Mailis Reps kasutas ministeeriumi vara ja tööjõudu isiklikes huvides. Lisaks korraldas ta maksumaksja raha eest sünnipäevapeo Mon Repos’ restoranis. Reps astus asjade avalikuks tulles tagasi ja lugu kulmineerus kriminaalasjaga.

Eelseisvatel kohalike omavalitsuste volikogude valimistel Mailis Reps ei kandideeri.

“Pealtnägija” on ETV eetris kolmapäeviti kell 20.05.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.