Uudis

Måneskin avaldas uue ironiseeriva loo “Mammamia”

Måneskin võitis tänavu Eurovisiooni looga "Zitti e buoni"Foto: eurovision.tv/GABRIELE GIUSSANI

Tänavu Eurovisiooni võitnud Itaalia bänd Måneskin avaldas täna uue loo “Mammamia”. Tegemist on nende esimese uue singliga pärast lauluvõistluse võitmist.

Lugu esmaesitleti eile Berliinis toimunud üritusel, mille raames osalesid bändi liikmed ka pressikonverentsil. Nad rääkisid, et kirjutasid loo veidi pärast Eurovisiooni võitu ning see sai valmis paari tunniga.

“Me ei võtnud seda lugu liiga tõsiselt. See on muretu ja tobe laul, mille sarnast me pole kunagi varem teinud. “Mammamia” sündis väga loomulikult – me tahtsime lihtsalt, et meil oleks lõbus,” sõnas bassist Victoria de Angelis.

Solist Damiano David lisas, et uus lugu on küllaltki irooniline ja nad viskavad selles nalja etteheidete üle, mis neile osaks on saanud.

“Pärast Eurovisiooni pöörati meile väga palju tähelepanu. Tihti tegime midagi, mis meile endale tundus lahe, aga mis sai avalikkuse kriitika osaliseks. Sageli võibki tulla ette olukordi, kus inimesed ei saa sust päriselt aru ning on kiired halvustavaid kommentaare ja hinnanguid jagama. Me tahtsime selle üle nalja teha ja otsustasime need tunded laulu sisse panna,” rääkis David.

Ka loo pealkiri on irooniline. “Mammamia” vihjab Davidi sõnul itaallaste stereotüüpsele kujutamisele, millele nende bänd absoluutselt ei vasta.

Måneskin on tänu Eurovisioonile hulgaliselt uusi fänne juurde saanud ning uuel aastal lähevad nad Euroopa tuurile. Tuuri raames esinetakse märtsis ka Tallinnas, ent selle kontserdi piletid läksid kui soojad saiad – kontsert müüdi välja kolme tunniga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.