Uudis

Måneskini kontserdipiletid müüdi välja kolme tunniga

Märtsis toimuva Måneskini kontserdi vastu oli ootamatult suur huviFoto: Piletilevi

Täna tuli müüki uus kogus Eurovisiooni võitnud Måneskini Tallinna kontserdi pileteid. Sarnaselt teisipäevale oli huvi taas meeletu ning kolme tunniga said kõik piletid müüdud.

“Nii Tallinna kui ka Riia kontserdid on väljamüüdud ja seepärast sai ka üritus Piletilevi lehelt maha võetud,” ütles Piletilevi juht Sven Nuutmann Geeniusele.

Lisapileteid praeguse seiuga müüki tulemas ei ole.

“Me oleme korraldajaga suhelnud, et kas oleks võimalik pileteid juurde saada või on tal mingeid uusi plaane, aga praegusel hetkel ei ole rohkem midagi tulemas,” sõnas Nuutmann.

Mitmed soovijad jäidki piletitest ilma, sest huvi kontserdi vastu oli suur ja mitmed pidid pileti saamiseks mitu tundi järjekorras ootama. Piletilevi ülekoormust mõjutas ka see, et Piletilevi müüs nii Tallinna kui ka Riia kontserdi pileteid.

“Täielik fiasko. Kell on 14:18 ja Piletilevisse sisse ei saa, ei sisse logida ega ka muid pileteid osta, rääkimata Måneskini piletitest,” kommenteeris üks.

“Piletite ostmine oli kohutav. Õnneks pärast 1,5 tundi õnnestus mul lõpuks seisupiletid saada,” lisas teine.

Müügi sujuvamaks muutmiseks loodi Piletilevis isegi kaks üritust, et seisu- ja istepileteid saaks müüa erinevate ürituste alt, kuid nüüdseks on niikuinii kõik otsas.

Måneskin esineb Tallinnas 13. märtsil.

Vahepeal oli piletite juures kiri “Hetkel otsas”, nüüd on aga üritus lehelt sootuks eemaldatudFoto: kuvatõmmis

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.