Uudis

Mängu Battlefield 2042 vettelaskmine läheb üle kivide ja kändude

Battlefield 2042 tuleb välja 19. novembrilFoto: DICE

DICE tegi Battlefield 2042 beetaversiooni 6.–9. oktoobril kõigile tasuta kättesaadavaks. Paari päeva jooksul on mängul ilmnenud juba rida probleeme.

Hoolimata sellest, et DICE lubas fännidele, et uues Battlefieldis rakendatakse mitmeid häkkimise vastased meetmeid, on juba beetaversioonis märgatud sohitegijaid.

Gameranti sõnul kasutavad häkkerid traditsioonilisi meetodeid, nagu erinevad wallhack’id, aimbot’id ning häkid, mis annavad teada vastaste asukoha. Esimesed teated häkkerite kohta ilmusid juba siis, kui mängu prooviversioon polnud veel ööpäevagi väljaski olnud.

Kui vahepeal peab häkkimise tarkvara iga mängu jaoks eraldi optimeerima, siis Battlefield 2042 prooviversiooni mängijate sõnul töötavad mängus täiesti tavalised, internetis leitavad häkkimise programmid.

Mängul on aga ka muid probleeme. Kohe peale avatud beetaväljatulekut hakkas esinema erinevaid vigu ja tõrkeid, vahendab Gamerant.

Mängija Tom Henderson kirjutas Twitteris, et mängides on tal pidevad frame drop’id, veider vilkumine ja tohutu lag. Hiljem säutsus Henderson, et praeguse seisuga on juba kaks spetsiaalselt sellele mängule mõeldud häkkimise programmi saadaval.

Paar päeva enne mängu prooviversiooni välja tulemist kirjutas Gamerant, et fännid ei ole rahul DICE-i uue “Positive Play” algatusega, mille tõttu töötab mängu mängides konstantselt roppuste filter. Olukord on paradoksaalne, kuna mängul on vanusepiirang kasimatu keelekasutuse eest, mis tähendab, et tegelased võivad mängus ropendada.

Battlefield 2042 tuleb välja 19. novembril.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.