Uudis

Maribel Vääna avaldas uue loo ja sõlmis lepingu plaadifirmaga Universal Music

Vääna sõnul on plaadifirmaga liitumine loogiline sammFoto: Mart Vares

“Eesti otsib superstaari” saates tuntust kogunud Maribel Vääna avaldas oma esimese singli “Marilyn Monroe” ja sõlmis lepingu maailmakuulsa plaadifirmaga Universal Music.

Värske singli teksti autorid on Elina Born, Kadri-Ann Mägi ja 5MIINUSEST tuntud Põhja-Korea. Produtsendid on Karl Killing ja Gevin Niglas.

“See laul on 100% mina. See, kes ma praegu olen. Saan katsetada, proovida ja vaadata, millise muusikalise teeraja saatus mulle kätte juhatab. Mulle meeldib popmuusika ja see on nii põnev maailm, kus katsetada – seda enam, et peab jääma teatud valemisse ja oskama selle sees originaalne olla,” märkis Vääna ja lisas, et koostöö Universaliga mõjus loogilise jätkuna.

Plaadifirma Universal Music Estonia kohaliku muusika juht Kaspar Koppel tõdes, et plaadifirma ja Vääna koostöö on rõõmustav.

“Meil on alati hea meel tiivustada noorte, andekate ja entusiastlike lauljate karjääre ning kuna Maribeli töötahe ja ambitsioonikus paistsid silma juba saatesarja ajal, läks töö kohe peale saate lõppu edasi. Lisaks oli meil saatesarja laulukirjutamise laagrist väga tugev lugu, millega edasi liikuda,” ütles ta.

Uuele singlile valmis ka muusikavideo, mille autorid on Mart Vares ja Sander Allikmäe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.