Uudis

Marko Reikop ei kavatse mitte mingil juhul “Terevisiooni” naasta

Marko Reikop on alates 24. augustist 2009 "Ringvaate" saatejuht ja näib, et Reikop eelistab õhtust ajavööndit.Foto: PM/Scanpix Baltics

Hommikuses ETV saates “Terevisioon” oli kohal tavapärasest rohkem teletegijaid. Peale praeguste “Terevisiooni” saatejuhtide Katrin Viirpalu ja Owe Peterselli olid kohal ka Marko Reikop ja Anu Välba, kes äratasid inimesi ekraanil viimati 18 aastat tagasi. Aega, mida Reikop ei tundu taga igatsevat.

Peale Reikopi ja Välba olid külla kutsutud ka Karmel Killandi ja Margus Saar. Owe tegi intervjueeritavate tutvustamiseks nalja, et teie ees on Reikop ja Välba, kes võtavad järgmisest nädalast hommikusaates kohad sisse, vahendab ERR.

Mispeale tekkis kokkutulnute seas suur elevus, sest Reikop ei olnud humoorika ettepanekuga sugugi nõus. “Mitte mingil juhul,” oli Reikopi vastuseks. Välba lisas, et selle aja eest ollakse väga tänulikud, ent plaani naasmiseks neil tõesti pole.

14 aastat tagasi, kui Välba ja Reikop olid just “Terevisooni” tegemise lõpetanud, rääkis Reikop Õhtulehele antud intervjuus, et oli juba insuldi äärel.

“Mina lihtsalt enam ei suutnud. Neli korda nädalas saadet juhtida ja koos Anu ning toimetajaga ka ette valmistada. See kindlasti arendas, aga seda tööd ma rohkem teha poleks tahtnud,” ütles Reikop toona Õhtulehele. Tõdedes ka, et ta polnud kahjuks ärkamise mõttes piisavalt kohanemisvõimeline.

Videot lõbusast intervjuust ja põhjusest, miks oli “Terevisoonis” korraga nii palju saatejuhte saad vaadata siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.