Uudis

Microsoft toob miskipärast turule Xboxi teemalised kehahooldustooted

Kas Xbox Lynxist saab Old Spice'i uus konkurent?Foto: GameSpot

E3 on kohe kohe siin ja Microsofti meeskond teeb konverentsiks veel viimast lihvi, kuid seda üllatust ei osanud küll mitte keegi oodata:  Xboxi tuli välja enda hügieenitoodetega.

Microsoft on loonud koostöös firmaga Lynx käed Xboxi mängukonsooli teemalise deodorandi, kehasprei ja duššigeeli, et terve keha oleks ikka puhas ja lõhnaks hästi. Lynxi Xboxi aroom on väidetavalt värske, tsitruselisene ning taimsete ja puiste nootidega. Tehnikavidina väljaandja kohta kõlab see kõik väga maalähedaselt.

Muide, kui idee Xboxi kehahooldustoodetest ajab sind segadusse, siis ära muretse: sa ei ole ainus. Xboxi looja Seamus Blackley säutsus Twitteris, et ei suuda toimuva kommenteerimiseks sobivaid sõnu leida ja kavatseb ennast hoopis täis juua.

Omapärane bränding ei ole Xboxile võõras ja selliseid võtteid on kasutatud ka varem. Hiljuti lasti välja “Troonide mängu” sümboolikaga konsoole ja peagi kavatsetakse turule tuua ka “Fortnite’i” teemaline Xbox.

Microsoftis töötav Tania Chee sõnul saavad mängufännid enne kodunt lahkumist kasutada Xboxi kehaspreid ja ennast puhtaks pesta, et end “võimsana tunda”, mida iganes see ka ei tähendaks.

Xboxi kehahooldusvahendid jõuavad poeriiulitele juulis, aga on saadaval ainult Austraalias ja Uus-Meremaal. Kas tooted jõuavad hiljem ka teistesse riikidesse, ei ole veel teada. Tundub, et kui soovid lõhnata nagu üks tõeline Xbox, siis vähemalt esialgu pead Microsofti ilutooteid tellima välismaalt.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses