Mouz ja Ropz jõudsid napi võiduga CSGO suurturniil 16 parema sekka

Mouz koos Robin “Ropz” Kooliga jõudsid kahe miljoni dollari suuruse auhinnafondiga PGL Major Stockholmi CSGO turniiril 16 parema hulka, alistades otsustavas mängus Saksa tiimi BIG.

Mäng kulges tasavägiselt ja esimese kaardi Dust2 andis Mouz käest, hoolimata sellest, et esimesel poolajal asuti seda juhtima ning vastu tuli võtta 10:16 kaotus.

Teine ja kolmas kaart, vastavalt Inferno ja Nuke kulgesid aga juba Mouzi taktikepi all ning mõlemad kaardid suudeti hoolimata tasavägistest mängudest võita 16:12.

CSGO suurturniir jätkub juba homme, kui 16 parimat tiimi hakkavad omavahel välja selgitama veerandfinaalikohti. Mouzi esimene vastane ei ole veel teada.