Uudis

Nädal Netflixis: raha räpased saladused ning inimkatsed

"Dirty Money" on majandusteemade austajatele tõeline maiuspala.Foto: Netflix

Kokku muutub Eesti Netflixi vaatajatele kättesaadavaks sellel nädalal viisteist erinevat filmi, sarja või seriaalide uut hooaega. Eripalgeliste uute teoste seas on kindlasti kõigile midagi huvitavat.

Kahtlemata tekitab põnevust dokumentaalsarja “Dirty Money” kolmapäeval linastuv teine hooaeg. Kuueosaline avahooaeg sai erinevatelt kriitikutelt kiitust teemadevaliku, huvitava loojutustuse ja kvaliteetse teostuse eest ning ka sellelt hooajalt on oodata põnevaid ning šokeerivaid avastusi majandussüsteemi ning selle tüssamise kohta.

True crime žanri fännidel on mõtet Netflix avada reedel, sest siis jõuab vaatajateni tõsielul põhinev draama “Lost Girls”, milles keskmes on murest murtud ema, kes otsib oma kadunuks jäänud tütart ning selle käigus saab mitmete mõrvade jälile.

Lõbusaid inimkatseid näeb uues eksperimendis “100 Humans”, kus (nagu nimigi vihjab) katsetatakse 100 erineva inimese peal, kuidas nad erinevatele olukordadele reageerivad, Küsitakse, mis muudab meid erinevateks ja sarnasteks ning nii püütakse lahti mõtestada, mida üldse tähendab olla inimene.

Kõik sellel nädalal Netflixi saabuvad teosed:

Teisipäev, 10. märts:

“Carmen Sandiego: To Steal or Not to Steal”
Uus interaktiivne seiklus lastele, kus vaataja aitab peategelasel Carmenil teha valikuid, millest sõltub ka multifilmi käik. Loe siit veel Netflixi interaktiivse sisu kohta. 

“Marc Maron: End Times Fun”
Marc Maroni standupitund, kus teemadeks on tänapäeva veidrused nagu näiteks evangelistid, vitamiinimüüjad, nohikud ja palju muud. Lõpuks saab kuulda Marci visiooni maailmalõpust.

Kolmapäev, 11. märts:

“Dirty Money”
Uuriv dokumentaalseriaal, mis võtab luubi alla musta raha ning pettused. Alustab teine hooaeg.

“On My Block”
Karmis Los Angelese naabruskonnas paneb keskkool proovile nelja targa ning lõbusa teismelise sõpruse.

“The Circle Brazil”
Netflixi reality-sarja Brasiilia versioon, kus osalejad ei näe üksteist ning suhtlevad üksteisega ainult sotsiaalmeedia abil.

Neljapäev, 12. märts:

“Fary: Hexagone”
Prantsuse koomik Fary esitab standupi vormis vaimukaid ja mõtlemapanevaid küsimusi identiteedi ning kultuuri kohta.

“Hospital Playlist”
Korea haiglaseriaal viiest arstist ning nende igapäevatööst.

Reede, 13. märts:

“100 Humans”
100 erineva taustaga inimest osaleb mitmekülgsetes teaduslikes katsetes, et teada saada, mida tähendab õnn, vanus ja laiemalt inimeseks olemine.

“Beastars”
Jaapani mangal põhinev animesari, kus hell hunt avastab fantastiliste loomade maailmas oma kiskjalikku loomust ning püüab lahendada mõrvamüsteeriumit.

“Bloodride”
Pingeline Skandinaavia sari – reisijad, kes sõidavad hukule määratud bussis, ei tea, mis neid ees ootab. 

“Elite”
Hispaania krimisari kolmest töölisklassi teismelisest, kes asuvad õppima eliitkooli, kus pinge rikaste õpilastega viib mõrvani. Alustab kolmas hooaeg.

“Go Karts”
Netflixi film kardivõidusõidu pingelisest maailmast.

“Kingdom”
Korea ajastudraama võimuvõitlusest palees, teemadeks surev kuningas, lootustandev prints ning maad laastav kummaline katk. Alustab teine hooaeg.

“Lost Girls”
Päriselul põhinev sünge film, mis räägib naisest, kes püüab leida oma kadunud tütart ning selle käigus paljastab mitu mõrva. 

“Women of the Night”
Netflixi krimiseriaal – saladusliku minevikuga Amsterdami poliitiku naine tõmmatakse kriminaalsesse seksi ning narkootikumide maailma. 

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.