Uudis

Nädal Netflixis: USA illegaalsed relvatehingud ja beebide salajane elu

Anne Hathaway peaosas trilleris "The Last Thing He Wanted"

Sellel nädalal tuleb Netflixi kokku 10 erinevat filmi, dokumentaali, sarja uut hooaega või täiesti uut seriaali.

Näiteks saab alates reedest vaadata Sundance 2020 festivalil linastunud filmi “The Last Thing He Wanted”, mis on samanimelisel raamatul põhinev staaridest kubisev linateos USA illegaalsetest relvadiilidest ning poliitilisest sekkumisest Ladina-Ameerika valitsemisesse 1980ndatel.

Peaosa mängiv Anne Hathaway kehastab tugeva moraalse kompassiga ajakirjanikku, kes satub oma isa abistades ise relvasid müüma. Kaasa teevad ka Ben Affleck, Willem Dafoe, Rosie Perez, Edi Gathegi, Mel Rodrigues, Onata Aprile ja Toby Jones.

Kokasaadete fännidele suureks rõõmuks jõuab kolmapäeval vaatajateni “The Chef Show” uus osa, kus kaks professionaalset kokka teevad koos sõpradega süüa. Saates on juba osalenud näiteks Seth Rogen, Robert Downey Jr., Bill Burr ja paljud teised. Mõnusad 30-minutilised osad sobivad hästi nädalavahetuse hommikutesse.

Netflixi omatoodangu dokumentaalsarjadel on tugev kvaliteedimärk küljes ning reedel on oodata järgmist head ja harivat dokumentaalsarja. “Babies” jälgib viitteist erinevat imikut ning püüab teaduse abil selgitada, kuidas beebid aasta jooksul arenevad, kasvavad ja muutuvad.

Kõik 17.-23. veebruaril Netflixi tulevad teosed:

Esmaspäev, 17. veebruar:

The Expanding Universe of Ashley Garcia”
Nooruslik sitcom, kus 15-aastane teadlane Ashley Garcia hakkab pärast kolimist mõistma ja läbi elama tänapäeva teismeliste probleeme.

Kolmapäev, 19. veebruar:

“The Chef Show”
Kokasaade, kus kaks meisterkokka Jon Favreau ja Roy Choi teevad koos kuulsustest sõpradega imelisi toite ning veedavad lõbusalt aega.

Neljapäev, 20. veebruar:

“Spectros”
Grupp teismelisi satub pahuksisse São Paulo tänavatel ekslevate kummitustega möödunud sajanditest.

Reede, 21. veebruar:

“Babies
Nagu nimigi reedab, siis see on dokumentaalsari beebidest.

“Gentefied”
Komöödia, kus perekond püüab päästa vanaisa restorani ja ellu viia enda unistusi ajal, mil hinnatõus neid LA-st välja sööb.

Glitch Techs”
Multikas kahest teismelisest, kes töötavad mängupoes. Nende tegelik tööülesanne on jahtida videomängudest pärismaailma imbunud pahalasi.

“Hyena”
Korea draama, kus kaks rivaalitsevat advokaati teevad kõik, et jõuda oma eesmärkideni.

Puerta 7″
Sihikindel naine töötab väsimatult selle nimel, et päästa Argentiina jalgpalliklubi fännivägivallast ja korruptsioonist.

“The Last Thing He Wanted”
Draama, kus Anne Hathaway on tugeva moraalikompassiga reporter, kes satub ise oma uuritava loo keskmesse, kui aitab oma isal Kesk-Ameerikas illegaalset relvaäri ajada.

“Yeh Ballet
Bollywoodi film kahest andekat, aga vähekindlustatud noorest balletitantsijast, kes püüdlevad ekstsentrilise õpetaja käe all enda unistuste poole.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses