Uudis

Need neli saadet alustavad Kanal 2s veebruaris uue hooajaga

Saatejuht Keili Sükijainen ja sisustusentusiast Merlin Miido tõttavad appi korteriomanikele, kelle üürikorterid alles ootavad oma tähetundi.Foto: Raul Mee

Ekraanile naasevad nii “Kodud rahaks” kui ka “Roaldi retked”.

Esimesena jõuab veebruaris (täpsemalt 15. veebruaril, kolmapäeval) ekraanile taas “Kodud rahaks”, mida veavad sisekujunduse fännist saatejuht Keili Sükijainen ja sisustusentusiast Merilin Miido.

Saates võetakse ette ajale jalga jäänud üüripesad ja tehakse neist kodud, mille eest on uus elanik nõus õiglast hinda maksma. Remontimiseks on aega kaks nädalat ja eelarveks on määratud tuhat eurot, seejärel avaldatakse lõpptulemus kinnisvaraeksperdile. Seekord saavad korteris sisustusmöllu ette võtta kümme korteriomanikku.

Sama nädala laupäeval, 18. veebruaril stardib “Minu emps on kõvem kokk!” uus hooaeg.

Robert Rooli juhitavas telesõus astuvas perekonnaretseptide valmistamises vastamisi kaks paari. Emad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Parim paar võidab auhinnaraha ja pääseb oma tiitlit kaitsma järgmisesse saatesse.

Kolmapäeval, 22. veebruaril stardib Eesti Filmi ja Teleauhindadel parima teleseriaali kategooria võitnud sarja “Sassis” teine hooaeg.

Teisel hooajal läheb peategelase Evelin Kassi (Ragne Pekarev, EFTA 2022 Parim naisnäitleja sarjas) elu veel rohkem sassi.

Evelini abielu on karidel ja võitlus käib iga asja pärast – olgu selleks raamatud, maja või lapsed. Naine aga ei kavatsegi lahutusjärgsesse masendusse langeda ja hakkab oma uut elu üles ehitama. Kogu tohuvabohu vahele jäävad teismeikka jõudnud lapsed Liisa ja Jon, kes peavad ennast avastama ilma vanemate adekvaatse juhatuseta.

Sarja on kirjutanud ja lavastanud Andres Maimik ja Rain Tolk.

Ja vaid mõni päev hiljem, 25. veebruaril ehk laupäeval võib ekraanil taas kohata Roald Johannsoni ja tema “Roaldi retkeid”.

Roald suundub sel korral Bali saarele Indoneesiasse, kus kohtub särasilmsete Eesti hotellipidajatega, Tallinnast jalga lasknud hingamisguruga, kadestamisväärset elu elavate maailmaränduritega ning trimmis kehades fitnessikaunitaride ja –coach’idega.

Ühes viimaste aastate eestlaste lemmiksihtkohas Tenerife saarel Hispaanias jäävad aga Roaldi teele päris ehtne eestlasest koopamees, kes elab mäe otsas kaljurahnu sisse tahutud kodus.

Ökotalunik Maarja üllatab aga Roaldit endaloodud farmis kasvatatud käsnkõrvitsa ja sidrunheinaga. Lisaks põrutab Roald Aafrika mandrile Marokosse ning tule, jää ja mere maale Islandile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.