Uudis

Netflix avaldas Britney Spearsi eestkostest vabanemisest rääkiva dokumentaalfilmi treileri

Britney Spearsi isa teatas augustis, et loobub tütre eestkostestFoto: Netflix

Järgmisel nädalal jõuab Netflixi dokumentaalfilm Britney Spearsist ja tema teekonnast eestkostest vabanemiseni. Äsja avaldati ka filmi treiler ja reklaamplakatid.

Režissöör Erin Lee Carri film “Britney vs Spears” avab vaatajatele Britney Spearsi eestkoste tagamaid, kirjutab NME.

2008. aastal veetis Britney viis päeva psühhiaatriakliinikus, millejärgselt määras kohus Jamie Spearsi oma tütre Britney eestkostjaks. Otsust põhjendati sellega, et Britney vaimne tervis on halb ja seetõttu ei tule ta ise oma asjade ajamisega toime.

Eestkoste pidi lõppema 2009. aastal, ent Jamie teatas alles selle aasta suvel, et on lõpuks valmis tütre eestkostest loobuma. Jamie otsusele eelnes mitmeid kohtuprotsesse ja vaidlusi ning Britney fännid algatasid isegi liikumise #freeBritney, et lauljale toetust avaldada.

Britney ise on juba aastaid soovinud eestkostest vabaneda, ent kohus pole teda kuulda võtnud. 2016. aastal rääkis Britney uurijale, et isa kontrollib teda liiga palju ja see ajab teda vihaseks. Isa käsul tehti Britneyle nädalas mitu korda narkotesti ning ta ei pääsenud oma krediitkaardile ligi. Isa otsustas sellegi üle, kui palju võib Britney köögitarvete ostmisele kulutada.

Eestkostest räägiti ka selle aasta alguses ilmunud filmis “Framing Britney Spears”, mis linastus voogedastusplatvormil Hulu.

“Britney vs Spears” jõuab Netflixi 28. spetembril.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.