Uudis

Netflix kutsub mõistusele: Sarimõrvarid ei ole “kuumad”!

Kohutavalt ilus mees, kes tappis 70datel vähemalt 30 inimest.Foto: Netflix

Netflixis esilinastus äsja dokumentaalfilm sarimõrvar Ted Bundyst ja huvitaval kombel arvatakse pärast filmi vaatamist, et vähemalt 30 inimest tapnud Bundy oli ikka ütlemata ilus härrasmees. Netflix mõistagi sellega ei nõustu.

Netflix kutsub Twitteri vahendusel üles Bundyt mitte idoliseerima, väites et sarjades ja filmides on nii palju teisi “kuumi” mehi, kes puhtjuhuslikult ei ole sarimõrvarid. Pakutakse, et ehk võiks vaatajad hoopis neist huvituda.

Bundy nägusaks pidamise maanias saab omajagu süüdistada ka kõnealust dokumentaalfilmi, milles Bundyt välimust korduvalt kiidetakse. Lisaks sellele on hetkel töös ka Bundy elust rääkiv Hollywoodi film peaosas Zac Effroniga, keda on sageli peetud filmimaailma üheks nägusamaks meheks.

“Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes” on varemgi Netflixi Twitteri kontol laineid löönud. Mõnda aega tagasi kutsuti vaatajaid üles filmi mitte üksi vaatama, sest see olla lihtsalt liiga õudne. Tundub, et Netflixi reklaamiosakond töötab täiel aurul.

Kas oled juba märganud, et osade Netflixi filmide ees näidatakse nüüd uhiuut animatsiooni? Lisaks, kas oled ennast juba kurssi viinud nende seriaalide ja filmidega, mis veebruaris Netflixi saabuvad.

Kui ei, siis nüüd on viimane aeg!

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.