Uudis

Netflixi jõuab “Breaking Badi” ainetel loodav film

Jesse ja Walter on peagi tagasi. Foto: AMC

Hetkel töös olev “Breaking Badi” seriaali ainetel vändatav linateos jõuab vaatajateni esimesena Netflixi ja mitte sarja kodukanali AMC kaudu, vahendab Deadline. Pole veel teada, millal saab olema võimalik filmi näha.

Väidetavalt toimub filmi tegevus pärast “Breaking Badi” seriaali finaali ja keskendub Aaron Pauli kehastatavale Jesse Pinkmanile, seriaali peategelase Walter White’i suurimale abilisele.

See ei tähenda, et Walter filmist täiesti välja jääb. Novembris kinnitas Walterit mänginud näitleja Bryan Cranston, et filmi kallal küll töötatakse, kuid tema ei ole veel stsenaariumit näinud. Mingit rolli hakkab Cranston linateoses seega tõenäoliselt täitma.

“Breaking Badi”, mis oli eetris 2008. aastast kuni 2013. aastani, peetakse läbi aegade üheks parimaks teleseriaaliks. Lisaks hetkel töös olevale filmile on “Breaking Badi” ainetel juba loodud seriaal nimega “Better Call Saul”, mis keskendub sarjas Walter White’i abistanud advokaadile.

Kui on soov enne filmi saabumist looga järjele saada, siis “Breaking Bad” ja “Better Call Saul” on Netflixis täiesti olemas!

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.