Uudis

Netflixi vaatamissoovitused: George Clooney uus sci-fi ja tragikoomiline ajastuseriaal Inglise kõrgklassist

George Clooney mängib peaosa filmis "The Midnight Sky"Netflix

Jõulunädal on Netflixis natuke rahulikum — sellel nädalal tuleb Eesti Netflixi kokku 14 uut filmi, sarja, dokumentaali ja seriaalide uusi hooaegu.

Nimekirjas on kaks muusikadokumentaali, üks Ariana Grandest ja teine hardstyle’i muusikafestivalist Qlimax. On mõned multikad ja filmid lastele, kõige põnevam neist “We Can Be Heroes”, mis norib Marvelit; on paar standup’i ning mõned sarjade uued hooajad. Eraldi väljatoomist väärivad George Clooney uus film “The Midnight Sky” ja vaimukas Inglise ajastudraama “Bridgerton”.

George Clooney oli režissööriks ja mängib peaosa sci-fi-filmis “The Midnight Sky”, mille keskmes on teadlane, kes peab rändama läbi Arktika koos noore tüdrukuga, et hoiatada Maale naasvat kosmoselaeva. Kriitikud on kiitnud filmi visuaale, helitööd ja ambitsioone.

Reedel vaatajateni jõudev “Bridgerton” on tragikoomiline ajastuseriaal Suurbritannia kõrgklassi elust-olust ja põhineb samanimelist fiktiivset kuninglikku peret jälgival mitmeosalisel raamatul. Suur Bridgertoni õukond veedab aega üksteisele kaaslasi otsides, intriige punudes ja kõmu levitades. Paistab, et tegu on vaimuka, erksa ja lõbusa ajastuseriaaliga.

Kõik sellel nädalal Netflixi tulevad uued asjad:

Esmaspäev, 21. detsember:

“ariana grande: excuse me, i love you”

Teisipäev, 22. detsember:

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.